Scoil Bhliain 2024-2025 (School Year)

Scoil Bhliain 2024-2025

Athoscailt na Scoile (School Reopens)

Déardaoin (Thursday) 29ú Lúnasa (August) 2024

 

Briseadh Meán-Tearma (Mid-Term Break)

Luan (Monday) 28/10/2024 – Aoine (Friday) 01/11/2024 san áireamh (inclusive)

 

Laethanta Saoire na Nollag (Christmas Holidays)

Ag dúnadh (closing) Aoine (Friday) 20/12/2024 ag 12:30i.n. agus ath-oscailt (reopening) Luain (Monday) 06/01/2025

 

Lá Saoire Bainc (Bank Holiday) Luan (Monday) 03/02/2025

 

Briseadh an Earraigh (Mid-Term Break)

Luan (Monday) 17/02/2025 – Aoine (Friday) 21/02/2025 san áireamh (inclusive)

 

Saoire Lá ‘le Pádraig (St. Patrick’s Day Bank Holiday)

Luan (Monday) 17/03/2025

 

Saoire na Cásca (Easter Holidays)

Ag dúnadh (closing) Aoine (Friday) 11/04/2025 ag 12:30i.n. agus ag ath-oscailt (reopening) Luan (Monday) 28/04/2025

 

Lá Saoire Bainc (Bank Holiday)– Bealtaine (May)

Luan (Monday) 05/05/2025

 

Lá Saoire Bainc & Lá Saor (Bank Holiday & Day Off) Meitheamh (June)

Luan (Monday) 02/06/2025 & Máirt (Tuesday) 03/06/2025

 

 

Laethanta Saoire an tSamhraidh (Summer Holidays 2025)

Ag dúnadh Aoine (Friday) 27/06/2025 ag 12:30i.n.

Comments are closed.

Designed By